Contact

Uw job is ons werk. Contacteer ons!

 

Jan Coolbrandt Thomas Vael
E-mail: jan.coolbrandt@acv-csc.be

Nationaal secretaris

Tel: 02 208 24 45

Fax: 02 208 24 40

E-mail: thomas.vael@acv-csc.be

Stafmedewerker

Tel: 02 208 24 42

Fax: 02 208 24 40

Laura Bernaerts Richard Gyssels
E-mail: laura.bernaerts@acv-csc.be

Stafmedewerker

Tel: 02/208.24.41

Fax: 02/208.24.40

E-mail: richard.gyssels@acv-csc.be

Medewerker

Tel: 02 208 24 44

Fax: 02 208 24 40

Geert Witterzeel Vacant
E-mail: geert.witterzeel@acv-csc.be

Limburg en Vlaams-Brabant

Secretaris

Tel: 011 29 09 33 (Limburg)

Tel: 016 21 94 01 (Vlaams-Brabant)

Fax: 011 29 09 31

Mgr. Broeckxplein 6
3500 Hasselt

E-mail:

Oost- en West-Vlaanderen

Secretaris

Tel: Tel.: 09/265.43.33-34

Fax: 09/265.43.35

Poel 7
9000 Gent

Freddy Dewilder
E-mail: freddy.dewilder@acv-csc.be

Secretaris Antwerpen

Tel: 03 222 70 48

Fax: 03 222 70 50

Nationalestraat 111
2000 Antwerpen

 

Hieronder de namen en contactgegevens van onze Permanent vrijgestelden:

 

Voor regio Antwerpen Voor regio West-Vlaanderen
Jo Van Der Herten

Tel: 03/222.70.49

E-mail: Jo.vanderherten@acv-csc.be

Alain Haegeman

Tel: 059/55.25.78

E-mail: Alain.haegeman@acv-csc.be

Voor regio Limburg Voor regio Oost-Vlaanderen
Benny Kellens

Tel: 011/29.09.96

E-mail: Benny.Kellens@acv-csc.be

Guy Mestach

Tel: 09/265.43.34

E-mail: Guy.mestach@acv-csc.be

Voor regio Vlaams-Brabant
Pieter Thys

Tel: 016 21 94 04

E-mail: Pieter.thys@acv-csc.be

Voor algemene vragen, opmerkingen, suggesties,… zijn wij ook bereikbaar via onderstaand contactformulier.





Uw naam (verplicht)

Uw email (verplicht)

Onderwerp

Uw bericht